Παραλάβαμε τα αυτοκόλλητα σήματα αναγνώρισης μέλους του Συλλόγου Τεχνικών Ασφάλειας Ελλάδος που προορίζονται για το παρμπρίζ του αυτοκινήτου, η και στην είσοδο του γραφείου κάθε συναδέλφου. Η αποστολή τους θα γίνει σε όλα τα μέλη εντός των ημερών (τα οικονομικά ενήμερα). Παρακαλούνται όσοι συνάδελφοι δεν έχουν στείλει ακόμη φωτογραφεία να στείλουν στο e-mail του Συλλόγου info@stae.gr, προκειμένου να τους εκδοθεί ταυτότητα αναγνώρισης μέλους Τεχνικού Ασφάλειας της Εργασίας .
Παραλαβή αυτοκόλλητων σημάτων αναγνώρισης μέλους Συλλόγου Τεχνικών Ασφάλειας της Εργασίας
![Παραλαβή αυτοκόλλητων σημάτων αναγνώρισης μέλους Συλλόγου Τεχνικών Ασφάλειας της Εργασίας](https://i0.wp.com/stae.gr/wp-content/uploads/2021/07/fb_n-e1625509831192.jpg?resize=1200%2C640&ssl=1)
Πρέπει να έχετε συνδεθεί για να σχολιάσετε.