Ο Πρόεδρος του ΣΤΑΕ Παρασκευάς Βερώνης αποδέχτηκε με χαρά την πρόσκληση να είναι εισηγητής της Επιστημονικής Ημερίδας 2019, με θέμα:
Νιώθω Ασφαλής: Ενημέρωση του πολίτη για καθημερινά θέματα ασφάλειας σε διάφορους τομείς, επροσωπώντας τον ΣΤΑΕ θα μιλήσει για όλες τις “Καλές πρακτικές Safety στην Εργασία, στο σπίτι & παντού”….. Σε τέτοιες ανοικτές εκπαιδευτικές πρωτοβουλίες & δράσεις… οφείλουμε & πρέπει όλοι να συνεισφέρουμε με το λιθαράκι μας!!.. θερμά συγχαρητήρια στους διοργανωτές για την κοινωνική ευαισθητοποίηση & προσφορά τους!!
Η A.D.SECURITY σε συνδιοργάνωση με το IEK PRAXIS για την πραγματοποίηση της Επιστημονικής Ημερίδας 2019, με θέμα: Νιώθω Ασφαλής: Ενημέρωση του πολίτη για καθημερινά θέματα ασφάλειας σε διάφορους τομείς, που θα πραγματοποιηθεί στις 6/4/19 στο Αμφιθέατρο της Νομαρχίας Ευβοίας,
Επιστημονική Ημερίδα 2019, με θέμα: Νιώθω Ασφαλής
![Επιστημονική Ημερίδα 2019, με θέμα: Νιώθω Ασφαλής](https://i0.wp.com/stae.gr/wp-content/uploads/2019/03/54727507_326703164860106_2354815390258823168_o.jpg?resize=1280%2C640&ssl=1)