Ακόμη μία εξαιρετική Εσπερίδα …της Διεύθυνσης Α&ΥΕ του Υπ.Εργασίας σε συνεργασία με την efnms στη “Διαχείριση Επικίνδυνων Ουσιών” με εξαίρετες εισηγήσεις και θεματολογία! Συγχαρητήρια στους διοργανωτές!!…Παρών και εδώ ο ΣΤΑΕ απευθύνοντας χαιρετισμό στους συμμετέχοντες και επίσης με πολλά αγαπητά και αξιόλογα μέλη του !!…ο καθένας και όλοι μαζί μπορούμε!!
Διαχείριση Επικίνδυνων Ουσιών
![Διαχείριση Επικίνδυνων Ουσιών](https://i0.wp.com/stae.gr/wp-content/uploads/2018/11/46441611_1960051580760510_6513667471772221440_n.jpg?resize=960%2C640&ssl=1)
Πρέπει να έχετε συνδεθεί για να σχολιάσετε.