Ολοκληρώθηκαν οι εργασίες της ημερίδας για την εκπαίδευση Προσωπικού εταιρειών Ασφάλειας Security, στην έκθεση που έγινε στις 10/2/18 και συμμετείχαν επιχειρήσεις του κλάδου. Τον σύλλογό μας εκπροσώπησε ο συνάδελφός μας Βερώνης Παρασκευάς με εισήγηση με θέμα “Safety & Security δύο Κρίκοι της ίδιας Αλυσίδας” Περισσότερα ΕΔΩ https://www.facebook.com/groups/659818624079328/
Ημερίδα εκπαίδευσης Προσωπικού Ασφαλείας Security
![Ημερίδα εκπαίδευσης Προσωπικού Ασφαλείας Security](https://i0.wp.com/stae.gr/wp-content/uploads/2018/02/1.png?resize=958%2C524&ssl=1)
Πρέπει να έχετε συνδεθεί για να σχολιάσετε.