Απορριμματοφόρο όχημα που κινούνταν στην περιοχή Ποταμιά της Τήνου ,υπο αδιευκρίνιστες συνθήκες εξετράπη της πορείας του και κατέληξε σε γκρεμό 100-120 μέτρων ,συμφωνα με τα τοπικά ΜΜΕ .
Μετά απο μεγάλη επιχείρηση της Π.Υ χωρίς τις αισθήσεις τους ανασύρθηκαν δύο υπάλληλοι του Δήμου και ένας τραυματίας που διακομίσθηκε στο Κ.Υ του νησιού.
Απορριμματοφόρο …σε γκρεμό Δύο νεκροί
![Απορριμματοφόρο …σε γκρεμό Δύο νεκροί](https://i0.wp.com/stae.gr/wp-content/uploads/2018/05/2222.jpg?resize=708%2C320&ssl=1)
Πρέπει να έχετε συνδεθεί για να σχολιάσετε.