Συμετοχή της Αντιπροέδρου του ΣΤΑΕ στο συνέδριο Security Project που πραγματοποιήθηκε στις 18 Μαρτίου στην ΘΕΜΑΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ: Ευαισθητοποίηση και Δημιουργία Κουλτούρας των Επαγγελματιών στην Ασφάλεια σε θέματα Πυρασφάλειας, Υγειονομικής Διαχείρισης και Πολιτικής Προστασίας με ΘΕΜΑ: Ο ρόλος του Τεχνικού Ασφαλείας στην ανάγκη ύπαρξης ενός ασφαλούς εργασιακού περιβάλλοντος Χρυσάνθη Λεβεντάκη – Αντιπρόεδρος Συλλόγου Τεχνικών Ασφαλείας
Συμετοχή της Αντιπροέδρου του ΣΤΑΕ στο συνέδριο Security Project
![Συμετοχή της Αντιπροέδρου του ΣΤΑΕ στο συνέδριο Security Project](https://i0.wp.com/stae.gr/wp-content/uploads/2021/03/συν.jpg?resize=600%2C148&ssl=1)