Εξαιρετική Ημερίδα ΕΛΙΝΥΑΕ στο Ελληνικό Ινστιτούτο ΠΑΣΤΕΡ ….. “Προστασία και Όρια Χημικών Ουσιών στους Εργασιακούς Χώρους”…ένα κρίσιμο θέμα Α&ΥΕ για όλους τους Χημικούς βλαπτικους παραγωντες στους χώρους δουλειας & όχι μόνο, που οφείλουμε όλοι μας …να γνωρίζουμε, να αξιολογούμε & να αντιμετωπίζουμε !! ..ο ΣΤΑΕ παρώ
ν!!
Προστασία και Όρια Χημικών Ουσιών στους Εργασιακούς Χώρους
![Προστασία και Όρια Χημικών Ουσιών στους Εργασιακούς Χώρους](https://i0.wp.com/stae.gr/wp-content/uploads/2018/11/45654773_1951065768325758_1404386514028199936_n.jpg?resize=960%2C540&ssl=1)
Πρέπει να έχετε συνδεθεί για να σχολιάσετε.