Άλλο ένα σεμινάριο ολοκληρώθηκε με μεγάλη επιτυχία. Αυτό όμως ήταν διαφορετικό. Δεν ασχολήθηκε με τεχνικά θέματα ή διαχείριση κινδύνων, αλλά με θέματα ήθους και δεοντολογίας σε ένα επάγγελμα – λειτούργημα όπως είναι αυτό του Συμβούλου Ασφάλειας και Υγείας της Εργασίας. Εκπληκτικός εισηγητής ο επικοινωνιολόγος Κος Μανωλάκος Γεώργιος, μας ταξίδεψε σε δρόμους γνώσης, που πρώτη φορά οι περισσότεροι απο εμάς περπατήσαμε. Μεστός ο λόγος του, έριξε φως σε ζητήματα καθήκοντος, δεοντολογίας και επαγγελματισμού, παρουσιάζοντας τις επιπρόσθετες απαιτήσεις επάρκειας άσκησης του λειτουργήματος του Τεχν Ασφάλειας, συνοψίζοντας στο οτι “Το ήθος παράγει πλούτο” Η παρουσίαση βιντεοσκοπήθηκε και θα είναι διαθέσιμη στο YouTube.
Ολοκληρώθηκε με μεγάλη επιτυχία άλλο ένα σεμινάριο για την Επαγγελματική Δεοντολογία του Συλλόγου Τεχνικών Ασφάλειας της Εργασίας
![Ολοκληρώθηκε με μεγάλη επιτυχία άλλο ένα σεμινάριο για την Επαγγελματική Δεοντολογία του Συλλόγου Τεχνικών Ασφάλειας της Εργασίας](https://i0.wp.com/stae.gr/wp-content/uploads/2020/11/1.png?resize=1280%2C640&ssl=1)
Πρέπει να έχετε συνδεθεί για να σχολιάσετε.